Psal se rok 2003 a spolu se čtyřmi kamarády jsme se postavili k silnici a začali stopovat. Měli jsme velmi ambiciózní plán, projet po zemi legendární Hippie cestou přes Turecko, Irán, Pákistán až do Indie.
O padesát dní později jsme skutečně překročili hranici v  Pákistánu do vysněné Indie.
Nakonec jsme dojeli až do Nepálu a po třech trecích v Himálajských horách a dvou měsících strávených v nejvyšším pohoří světa jsme chtěli pokračovat v našem Indickém putování. Na našem cestovatelském seznamu byla návštěva Andamanských ostrovů, jako jeden z hlavních “Highlights” naší cesty. Na Indické ambasádě v Káthmándů však byla naše žádost o nová indická víza a opětovný vstup do Indie zamítnut. Museli jsme kompletně změnit plány naší cesty, tudíž vybrat jinou vhodnou asijskou destinaci. Vyhrálo exotické Thajsko. Zakoupili jsme si jednosměrnou letenku do Bangkoku.
Moje první slova po příletu na původní mezinárodní letiště Don Muang, kdy mi do obličeje “udeřila” tropická vlhkost, byla: “Tak tady já určitě dlouho nevydržím! “

Dnes je to téměř dvacet let, co trvale žiji v Thajsku.

Nakonec mě země uchvátila natolik, že jsem chtěl v Thajsku zkusit žít. Začal jsem hledat způsoby, jak mé sny uskutečnit.
Začal jsem pracovat jako průvodce pro českou cestovní kancelář Siam Travel.

Po několika turistických sezónách ve službách cestovní kanceláře jsem stále více toužil najít způsob, jak bych mohl v Thajsku pracovat a žít trvale po celý rok.

Osud mi přál a byl jsem doporučen investorům, kteří otevřeli zbrusu nový hotel na ostrově Koh Samui. Slovo dalo slovo a po pár schůzkách jsme si podali ruce a já se stal ředitelem / manažerem / provozovatelem českého hotelu v Thajsku.
V hotelu jsem pracoval celkem 15 let.
V květnu 2021 jsem ukončil spolupráci se společností provozující hotel a založil vlastní cestovní kancelář se zaměřením na ubytování a maximální individualizaci Vaší příští dovolené.

KAMIL STEJSKAL

Compare listings

Compare
Open chat
Dobrý den,
Jak Vám mohu pomoci ?