Poznejte Maledivy levně a bez cestovní kanceláře

Nabízíme kompletní služby na Maledivách – po příletu na mezinárodní letiště MALE Vás vyzvedne zástupce hotelu či penzionu a doprovodí k lodi nebo checkinu vnitrostátního letu. Tam už pro Vás budou rezervovaná a zaplacena místa.
Nic neřešíte, rovnou pokračujete na Vámi vybraný ostrov. Tam už jste opět očekáváni v přístavu a následně ubytováni. 
Nabízíme ubytování na lokálních ostrovech Malediv, kde žijí místní a proto je třeba dodržovat jejich tradice. Znamená to dovolenou bez alkoholu a nošení plavek na vyhrazených bikini plážích. 

Nemusíte se ale bát, na ostrovech zakoupíte dobré nealko pivo nebo nealko koktejly a není od Vás vyžadované žádné zahalování – kraťasy a tričko nebo letní šaty jsou dostačující. 

Na všech ostrovech, které najdete v naší nabídce , jsou krásné bikini pláže, často s lehátky a slunečníky a hlavně s minimem lidí. V rámci ubytování si můžete vybrat i mezi širokou škálou výletů a aktivit od
rybaření přes výlet lodí na neobydlené ostrůvky, sandbanky nebo jen za delfíny až po šnorchlovací výlety za želvami, mantami nebo žraloky obrovskými.
Všude nabízíme a doporučujeme využít plné penze. 

Vaří skvěle a snaží se o kombinaci tradiční místní stravy založené na rybách, rýži a zelenině, dostanete  i mezinárodní kuchyni. 
Standardně se strava podává formou bufetu, v mimosezoně servírovaná. Na požádání Vám připraví i soukromou romantickou večeři na pláži.

Oblíbená je kombinace ostrovů Rasdhoo a Ukulhas( info o ostrově a ubytovací
možnosti v samostatné příloze Ukulhas ) 

Ostrov Rasdhoo

Malinký ostrůvek na Atolu Alif Alif
Délka 575 m a šířka 400 m

Jižní ostrovy

Tři ostrovy Atolu Alif Dál
ostrovy: Dhangethi, Omadhoo, Dhigurah

Ostrov Ukulhas

Malý ostrov na Atolu Alif Alif
Délka 1025 m a šířka 225 m

Compare listings

Compare
Open chat
Dobrý den,
Jak Vám mohu pomoci ?